Kalo te lënda

Femrat më seksi të vitit 2014 (Foto)

femrat-m-euml-seksi-t-euml-vitit-2014-foto_hdTashmë është bërë mani e mediave elektronike, vëmë theks të veçantë portalet si vendore ashtu dhe botërore që të vënë në pah bukurinë femërore.

Por, cilat ishin femrat më seksi në botë?

Në një përzgjedhje që ka bërë Daily Neës, janë 35 femra ato që kanë arritur të futen në listën e femrave më seksi në botë.

Disa për bukurinë, e disa të tjera më shumë për trupin e tyre, më poshtë Telegrafi ju sjell listën e atyre që konsiderohen më seksi të këtij viti.
Jennifer Lopez

 

Alessandra Ambrosio

 

Candice Swanepoel

 

Gisele Bundchen

 

 

Irina Shayk

 

Kim Kardashian

 

 

Adriana Lima

 

Miranda Kerr

 

Kate Upton

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: