Kalo te lënda

Ja pse Nora e Era nuk janë motra nga dy prindërit

auto_01941491420194927Të gjithë e njohim Erën si motrën e kënëgtares Nora Istrefit. Në fakt edhe janë motra, por jo nga të dy prindërit. Ato kanë nënën e përbashkët, këngëtarën e vjetër Suzana Tahirsylaj.

Ndonëse Era mbanë mbiemrin Istrefi, ajo ka një baba tjetër. Këtë asnjëherë nuk e kanë bërë publike motrat Istrefi, duke u shfaq në skenë sikurse gjitha motrat tjera. Ndryshe Nora, Nita dhe vëllau i tyre i vogël kanë dy prindërit e përbashkët, Era ka një baba tjetër./BS

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: