Kalo te lënda

Kategori: Norvegji

Aktivitet e shqiptarëve ne Norvegji

Albin Kurti anuloi viziten ne Norvegji

Për shkak të vdekjes në burg të aktivistit tonë, Astrit Dehari, dhe të të gjitha zhvillimeve që po ndodhin në Kosovë pas vdekjes së tij, anulohet vizita në Norvegji e […]

Norvegjia partner i rëndësishëm i Kosovës

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Isa Mustafa, priti të mërkurën ambasadorin e ri të Mbretërisë së Norvegjisë në Kosovë, Per Strand Sjaastad, njofton kumtesa nga Kryeministria, transmeton Koha.net. Mustafa e […]

Shemsi Bunjaku: Besa, në ?

Kjo punë është e kryer, besa nesër në ora dhjet më ke aty. Vjen tjetri thotë, absulutikisht mos dysho, unë nuk e dha besën koti, këtë mall e ke me […]

Oslo:Fortuna-Sagene 3-1

Fortuna me sukses po garon ne div e IV te .Sot Fortuna shenuan fitore te rendesishme kunder Sagene me rezultat 3:1 ne xhiron e parafundit te kampionatit. Fortuna ishte e […]