Kalo te lënda

Shoqata “Albanor”po nderton shtepine e 39 -te per te varferit

bexhiti

Shtepia e re ne ndertim

mexhiti-4

Perfaqesuesi i shoqates “Albanor” Mexhit Merovci

Shoqata “Albanor” me seli ne Halden te Norvegjisë,ne bashkpunim me Komunen e Vushtrris dhe me firmen “Adriatik livs” pronar Mexhit Merovci, si dhe me firemen “Fatlumi” me pronar Bujar Krasniqi, por edhe me ndihemen e disa prej firmave te Vushtrris dhe Mitrovices, po finalizojne punimet ne shtepin e familjes se Remzi Ademit nga fshati Karaqe.

mexhiti-3

Ketu jetonte Remzi Ademi me familje

Kjo eshte shtepia e 4-te  sivjet nga gjithsejt 39, te ndertuara ne vendbanimet shqiptare.

Shoqata “Albanor “qe bazë te finansimit i ka turniret ne futsal,turnirin e radhes e ka me 5 Nentor.zp

2 Comments »

  1. A ndrtoni shtepi edhe ne Shqieri kemi
    ni familje ni gru e vej me dy femi
    nuk kan kushte nuk kan shtepi a ka mundesi dikush mi mdihmu kesaj grueje kjo familje asht nga Gramshi cili vend i was erket Badhkis se Elbasanit

    Pëlqejeni

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: