Kalo te lënda

Oslo: U be hapja solemne e Shoqates Kulturore Shqiptare Ilirida

dsc_0073Ne pranin e shumë mysafirëve nga vendlindja dhe Norvegjia, u be hapja solemne e shoqates kulturore shqiptare “Ilirida”dsc_0076

Kosovalb.com ju sjell video ekskluzive nga ky organizim madheshtor.Kliko ketu per video

Ndersa per foto album kliko ketu

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: