Kalo te lënda

Kategori: Norvegji

Aktivitet e shqiptarëve ne Norvegji

Shemsi Bunjaku: E shpall veten tradhtar!

Kësaj herë po shkruaj këtë shkrim me shpresën se do e lexojn tradhtarët, përndryshe kjo shkres do jetë vetëm për ndonjërin që nuk di fare të lexoi, dhe për disa […]

Norvegji:Turniri humanitar Zahir Pajaziti

1 Nentori 1962  është data e lindjes se heroit Zahir Pajaziti Shoqata Albanor me seli ne Halden te Norvegjisë ne shenjë respekti per heroin ,organizon turnir humanitar ne futsallë Ky […]

Kengetaret Vllezerit Agaj ne Norvegji(video)

>Kengetarët e minjohur per zerin dhe temperamentin e tyre keto ditë po qendrojnë në Norvegji.Kudo që performuan ata krijuan atmosferë te kendeshme ku te gjithë u ndan te knaqur.Kosovalb.com ju […]