Oslo : Rilindja – Korsvoll 5:1

222Rilindja vazhdon me sukses garen ne div e III te Norvegjisë,sot fitun nga Korsllov 5:1
Me golat e Blerim Rexhepit 1 dhe Alban Shipshanit 4.Alban SHipshani eshte edhe golshenuesi me i mirë i kesaj lige

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: