Kalo te lënda

Norvegji:Kosovari (50) me pasoja nga Coronavirusi…

Lexuesit e portalit Kosovalb kan pasur mundesin të njihen me Bekim Istrefin edhe më parë.

Kishim një shkrim për te në kohën kur u shpall menagjeri më i mirë në korporaten Circl K në konkurencë me njëmi të tjer në Norvegji.

Kësaj radhe ju sjellim një shkrim që ka vërshuar në shtypin norvegjez për shëndetin e Bekimit.

Në muajim mars Bekimi ishte infektuar nga Coronavirusi 19 ,dhe si pasojë ishte shtri në spital.

Këto ditë ai doli nga spitali,por jo ashtu vital dhe sportiv si ishte, por shumë i zbehur dhe me pasoja.

Para se të infektohej ai ushtronte gati per çdo ditë dhe ishte i njohur per konducion në vrapime,por tash thot se ka vështirësi edhe me ec.

Këshillat e Bekimit janë që të ken kujdes te gjithë sepse nuk mundeni ta merrni me mend per veshtirësit që ju sjell ky infektim misterioz.

Per me shumë kliko këtu

Në foto Bekimi në perqafim me fëmiun e vet pas daljes nga spitali.

Sh.R/Kosovalb.com

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: