Kalo te lënda

Kosovari shpallet menaxheri me i mire i Circle K ne Norvegji(video)

Bekim Istrefi me prejardhje nga Kosova shpallet menaxheri i vitit 2019 ,per kompanin  nr nje te derivateve ne Norvegji,Circle K

Ne nje konkurence me mbi 1000 stacione te derivateve qe ka Circle K  ne Norvegji,Bekimi ishte me i suksesshmi dhe me plote merit u shpall me i miri,shkruan  portali norvegjez pressenytt.no

Kjo mirnjoheje Bekimit ju nda ne nje ceremoni speciale te organizaur me shume pjesëmarres e te percjellur nga shume mediume.

“Jam shumë krenar dhe i lumtur për këtë çmim. Një falenderim i madh për të gjithë kolegët e mi të talentuar në stacion”tha Bekimi per Kosovalb.com

Ky viti ishte viti i 20 jubilar i Bekimit ne kete kompani gjigante te derivateve ne Norvegji.Ai ketu punon qe nga viti 1999,ndersa ne stacionin Brynseng me te cilin arrti kete sukses kulminant, ka kalaur para 4 viteve.

sh.rukovci/Kosovalb.com

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: