Kalo te lënda

Shqiptarja shembull suksesi ne Norvegji

Info: Ky shrim yni eshte prezentuar edhe ne RTK.Kliko

Kliko per videoJu prezentojme njeren nga femrat me te suksesshme shqiptare ne Skandinavi.Yllka Neziri kohe ne pare hapi restoranin ne qytetin turistik Sandefjord.Restorani i saj eshte tani ventakimi qendror ne kete qytet.

Per video kliko ketu

Yllka dhe bashkeshorti i saj Lulzim Neziri jane taksapaguesit me te mdhenje ne kete komune,tani te njohur edhe si milioner te kesaj komune.Sukseset e tyre shpesh prezentohen ne mediumet regjionale norvegjeze.

Yllka Neziri eshte edhe politikane e njohur ne komunen e saj,njera nder reprezentueset kryesore (asambleiste komunale e partise HØYRE)te partise qe po qeverise ne Norvegji.

Trimeria dhe guximi i saj me se miri u pasqyrue me keto foto tejet atraktive ,ne  vendet me te vizituara ne Norvegji-Preikestolen dhe Kjeragbolten Per video te keti atraksioni kliko ketu
A eshte kjo selfia me e rrezikshme shqiptare ?
Edhe pse shume e angazhuar ajo gjen kohe edhe per familje, dhe organizime festive kombetare.
Ketu nje foto duke i shetitur prinderit
ne bukurit natyrore te Norvegjise.


Sh.Rukovci/Kosovalb.com/

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: