Kalo te lënda

Kupa evropiane ekipore 2017 ne shah-Antalya (TUR)

Keto ditë po mbahet kupa evropiane ekipore ne shah ne Antalya te Turqisë.
Kosova po perfaqesohet nga dy ekipe: Dardania dhe Hasan Prishtina 

Pas 5 ndeshjeve te zhvilluara dy ekipet kosovare kan nga 3 humbje dhe dy fitore , gjinden ne pozitat 27 dhe 28 ne tabelë

Kosovalb.com ju sjell mundesine qe lojrat e radhes t’i percillni live ne linkun ne vazhdim.Lojrat fillojne ne ora 14 00

KLIKO KETU PER LIVE

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: