Kalo te lënda

Aktori Arben Bala nga Norvegjia po knaqet gjate pushimeve ne vendlindje

Arben Bala i njohur ne Norvegji si aktor i filmave dhe i teatrit keto dite po qendron ne vendlindje.

Siq duket ai po e shijon jeten ne shoqeri me aktoret nga trevat shqiptare.

Kosovalb.com ju sjell disa foto ku Arbeni shihet gjate qendrimeve ne vende te ndryshme te Kosoves,ndersa sot Arbeni ne shoqeri me regjisorin e njohur Izer Aliun,aktorin Xhevdet Jasharin etj kan paralajmruar interesin e tyre per ndeshjen e futbollit Shkendija 79-Milan qe do te luhet sot.
” Ne Kosove po qendroj qe 2 muaj dhe po kaloj shume mire.Tani jemi duke punuar edhe nje projekt filmik per te cilin do t’u njoftoj me vone ” tha Arbeni per Kosovalb.com

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: