Kalo te lënda

Shqiptari i parë kandidat per deputet ne Norvegji, u prezentua para shqiptarëve ne Østfold(video)

Shqiptarët e Østfoldit dje paten rastin te njihen me kandidatin per deputet, shqiptarin Bujar Shala

Bujar Shala është shqiptari i parë, kandidat per deputet ne zgjedhjet paralamentare norvegjeze,zgjedhje keto qe do te mbahen ne shtator 2017.

Bujari do të jet kandidat me numer 9-të,nga partia Høyre,parti kjo që aktualisht eshte ne pushtet.

Bujari perveq që u prezentua, kerkoi edhe perkrahjen e aktivistëve shqiptar nga Østfoldi, per kanditaturen e ti. Te gjithë te pranishmit e perkrahen unanimisht kete iniciativë te ti, duke u zotuar se do ta ndihmojne dhe propagandojn kudo qe kan qasje.Per me shumë shiko videon ne vazhdim

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: