Kalo te lënda

150 mijë euro për sherimin e 21-vjeçares të sëmurë nga mëlçia

e1Të gjithë ata të cilët kanë mundësi t’i ndihmojnë Fatimes nga Mitrovica këtë mund ta bëjnë përmes numrit të xhirollogarisë në foto dhe duke thirrur në numrin personal të familjes së saj që është 049 486 886.

Fatime Ukës, nga Mitrovica, për t’u shëruar jashtë vendit i duhen 150 mijë euro. Familja nuk ka mundësi të sigurojë gjithë këtë shumë të parave, kurse deri më tash ia ka dalë të blejë terapinë, falë familjarëve e rrethite2

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: