Kalo te lënda

Apple prezantoi sot modelin IPhone 7 me dy kamera

aplePas muajsh të tërë në pritje dhe pasi disa foto ishin zbuluar, Apple më në fund ka paraqitur iPhone 7 dhe një version të ri të Apple Watch.

iPhone i ri 7 do të ketë kufje pa fije dhe do t’i zgjatë më shumë bateria, ndërkohë që iPhone 7 plus që është më i madh do të ketë gjthashtu një sistem të ri kamerash dual lens.

Tim Cook e hapi shfaqjen e prezantimit te Bill Graham Civic Auditorium në San Francisco me një video të tijën ku ai shihej duke marrë pjesë në një karaoke me James Corden, duke kënduar së bashku me One Republic, përpara se atyre t’iu bashkohej Pharrell, i cili i dha Cook disa këshilla mode

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: