Kalo te lënda

Perandori” Erdogan (Foto+Video)

auto_sar1421100564Presidenti palestinez Mahmoud Abbas, është pritur në Pallatin Presidencial nga Presidenti turk Rexhep Tajip Erdogan me një ceremoni zyrtare.

Ai është pritur nga garda ceremoniale turke me një veshje të vjetër të cilën e ka përdorur Perandoria Osmane.

Erdogan dhe Abbas, pas ceremonisë zyrtare mikpritëse ishte fotografuar para ushtarëve. Kjo foto ishte subjekt i shumë mediave nëpër botë. Pallati i ri i Erdogan ka më shumë se 1000 dhoma./Zeri.

Image

 

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: