Kalo te lënda

Përfshihet nga zjarri fabrika e drurit në Shkabaj

fotoFabrika e drurit në Shkabaj është përfshirë nga flakët mbrëmjen e sotme.

Përfshirjen nga zjarri të kësaj fabrike e ka konfirmuar për Indeksonline edhe Policia e Kosovës.
Zëdhënsi i Policisë së Kosovës, Baki Kelani i ka thënë portalit se njësitet e policisë së Kosovës tashmë kanë dalë në vendin e ngjarjes, dhe e kanë bërë sigurimin e vendit.

Ndërkaq zyra për informim e zjarrëfikësve të Kosovës ka thënë për Indeksonline se shkaqet e zjarrit ende nuk dihen dhe se njësitet e zjarrëfikësve kanë dalë në vendin e ngjarjes për ta fikur zjarrin./

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: