Kalo te lënda

Moti i keq, pezullohen trenat e Shkup-Manastir e Shkup-Kërçovë

fotoPër shkak të kushteve të këqija të motit dhe temperaturave të ulëta janë pezulluar përkohësisht trenat me numër 541/540 të linjës Shkup-Manastir-Shkup dhe 660/663 të linjës Shkup ­Kërçovë-Shkup.

Siç njofton HM Transport SHA Shkup, të dy trenat nuk do të qarkullojnë derisa të krijohen kushtet për vendosjen e tyre në komunikacionin e rregullt hekurudhor.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: