Kalo te lënda

Maloku: VV e ka hupë rrugë në oborr

maloku-vv-e-ka-hup-euml-rrug-euml-n-euml-oborr_hdIsh-Nënkryetari i AAK-së, Naim Maloku, ka ironizuar me idenë e Albin Kurtit se Vetëvendosje mund të lidh koalicion me PDK’në me kush që në krye të kësaj partie të mos jenë Hashim Thaçi e Kadri Veseli.

LEXO PO ASHTU:  https://kosovalb.com/2015/01/03/kurti-do-te-bente-koalicion-me-pdk-ne-por/

<!– BEGIN JS TAG – telegrafi.com – telegrafi.com-300×250 – 300×250

“Albin Kurti paska thënë: ‘Bëjmë koalicion me PDK-në, nëse nuk janë në krye të saj Hashim Thaçi dhe Kadri Veseli’. Sipas tij pra, problemi i krejt Kosovës qenkan dy vetë, Hashimi dhe Kadriu!? Me të vërtetë, në mungesë të një oferte serioze qeverisëse VV e ka hupë rrugën në oborr”, ka shkruar Maloku.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: