Vjedhje se jo mahi! (Video)

vjedhje-se-jo-mahi-video_hdNjë njeri tenton të vjedh në dyqan një sharrë elektrike me zinxhir duke dashur ta fsheh atë nën pantallonat e shkurtra të tij.

Dyqani ishte nën vëzhgim të kamerave dhe për fatin e tij të keq, gjithkush e pa.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: