Kalo te lënda

E jashtëzakonshme: Në Shqipëri të burgosurit shtyjnë furgonin e policisë

fotoIsh kryeministri Sali Berisha e ka postuar në profilin e tij një fotografi ku disa persona shtyjnë një furgon të policisë e që Berisha thotë se janë të burgosur.

“Per te qeshur dhe per te qare! Ne kete foto qe vjen nga Shkodra jane te burgosurit qe shtyjne makinen e “çunave”. Ky eshte shteti i vajmedetit!! Sb”, ka shkrua Berisha. /Indeksonline/

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: