Kalo te lënda

Madhësia e vitheve, Kim konkurrohet nga motra (Foto)

madh-euml-sia-e-vitheve-kim-konkurrohet-nga-motra-foto_hdE famshmja Kim Kardashian duhet të “trembet” nga motra e saj Khloe Kardashian, e cila dita-ditës po komentohet gjithënjë e më shumë për format e saj.

Khloe tashmë ka arritur të njëjtat forma bombastike si motra e saj, Kimi, e bota tashmë flet të tjera të pasme të “mahnitshme”.\

Khloe i ka arritur këto rezultate falë orëve të zgjatura në palestër dhe tashmë fare mirë mund të konsiderohet “rivalja” e Kimit.

Ndryshe Kim Kardashian ka thënë kohë më parë se dëshiron të humb edhe 5 kilogramë shtesë.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: