Kalo te lënda

Adriatik Kelmendi: Hashim Thaçi s’ka më arsye që të mos e thërras seancën

fotoYI0PYBWCPublicisti dhe analisti politik, Adriatik Kelmendi ka reaguar ndaj deklaratës së kryetarit të PDK-së, Hashim Thaçi i cili ka thënë se pa marrëveshje politike nuk do të ketë seancë. Kelmendi në një postim në Facebook ka thënë se duhet të thirret menjëherë seanca konstituive.

Lexoni të plotë postimin e Kelmendit në Facebook.

Hashim Thaçi (Flora Brovina) s’ka asnje arsye me qe te thirret ne “marreveshje politike”, ne menyre qe te thirret seanca konstituive qysh te henen.

LVAN njenashem ka thene se do ta votoje kandidatin e propozuar te PDK-se per kryetar.
Kaq mjafton!

Qytetaret s’kane pse denohen me pritje te metutjeshme.

Per votimin e Qeverise ka mjaft qartesi.

PDK ta provoje e para, nese s’i ka votat, radhen e kane ata qe i kane votat.
Topi eshte tash krejtesisht ne anen e PDK-se, njesoj sic eshte edhe pergjegjesia per deshtimin e shtetit.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: