Kalo te lënda

Cara Delevingne provokon pa reçipeta (Foto)

fotoSupermodelja Cara Delevigne ka tërhequr sërish vëmendjen e fotografëve mbi vete, në sajë të guximit me veshjen e saj. Bukuroshja 22 vjeçare e veshur me një kostum sa sportiv edhe serioz,

u shfaq pa reçipeta, duke nxjerrë në pah gjinjtë e saj.

E pranishme në dyqanet Topshop dhe Topman në New York (SHBA), Delevingne shpalosi stilin e saj femëror tejet provokues, teksa pozoi në nder të dyqaneve të famshëm amerikanë. Gjithashtu prej pranisë së saj fansat u elektrizuan, duke kërkuar autografe dhe fotografi të shumta me të.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: