Kalo te lënda

PDK-ja mblidhet pasdite

fotoKëshilli Drejtues i Partisë Demokratike të Kosovës pritet të mblidhet sot në ora 15:00 ku temë diskutimi mësohet se do të jenë zhvillimet e fundit në vend, me theks të veçantë, kriza politike.

Këtë e ka konfirmuar për `Zërin` deputetja e kësaj partie, Blerta Deliu.

“Po, do të ketë mbledhje të Këshillit Drejtues ku do të diskutohet lidhur me hapat e mëtutjeshëm të PDK-së, në kuadër të ndërtimit të institucioneve të reja të Kosovës. Dje është mbajt takimi i kryesisë dhe kryesia ka vendosë me e thirr një takim Këshillin drejtues të partisë”, ka thënë ajo.

Vlen të theksohet se Këshilli i partisë së Hashim Thaçit këtë mbledhje do ta mbajnë në ambientin e Hotel Victory në Prishtinë./Zëri/

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: