Kalo te lënda

Bleona kritikohet nga shqiptarët në SHBA VIDEO

562X315876291_20141104155326695Dje ka nisur reality show ku merr pjesë edhe Bleona Qerreti, “Euros”. Shqiptarët që jetojnë në Amerikë kanë nisur kritikat ndaj Bleonës e cila mesa duket po e tepron

Ky reality tregon jetën e evropianëve në Amerikë dhe batuta e Bleonës: “Unë përfaqësoj vajzat shqiptare” nuk i ka pëlqyer aspak vajzave shqiptare që po ndiqnin programin për të mos folur për mënyrën arrogante me të cilën i drejtohej prindërve.

 

Në rrjetet sociale kanë filluar komentet negative ndaj Bleonës e cila mesa duket, ka nxjerrë aq shumë broçkulla për veten saqë të tjerët e kanë quajtur të marrë dhe që në Shqipëri ajo do jetë ndonjë tip “gipsy” ( cigane ).

 

Kulmi i komenteve “tallëse” ndaj Bleonës ka arritur kulmin kur kjo e fundit ka thënë që të gjithë shqiptarët pa përjashtim kanë një poster të sajin në shtëpi./Indeksonline/

 

 

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: