Kalo te lënda

Anxhela Martini në ballinën e revistës “Sette”

562X315820211_angela_martini_dielli_al_1Modelja e njohur Anxhela Martini është bërë pjesë e revistës Sette, e cila është tashmë edhe fytyra më e re e kopertinës së kësaj reviste prestigjoze zvicerane.

Bukuroshja e lumtur dhe e nderuar për këtë fakt ka publikuar disa foto në Instagram ku shfaqet shumë seksi dhe me një look joshës.

“Sette Magazine Cover #Switzerland photo by@artankorenica hair & make up by @liliismaili styling@ardiasllani love you guys @isparstar”, ka shkruar ajo në foto.

 

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: