Kalo te lënda

“Shpërthen” Gjyste Vulaj (foto)

fotoKëngëtarja e njohur, Gjyste Vulaj, herë pas here na sjell foto provokative dhe tejet seksi, në rrjetet sociale.

Së fundmi, gjersa ajo ishte duke pritur në një Terminal Doganor në Frankfurt, duket se e ka kapur lodhja. Andaj edhe ka bërë pak “relax”. /Indeksonline/

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: