Kalo te lënda

Vret gruan me thikë dhe veten përpara vajzave binjake 4 vjeçare

fotoNjë 30 vjeçar ka vrarë me thikë bashkëshorten në sy të vajzave të tyre binjake të moshës 4 vjeçare dhe më pas i ka dhënë fund edhe vetes.

Ngjarja ka ndodhur mëngjesin e sotëm në një provincë të Riminit në Itali. Autori i krimit, 30 vjeçari Raffaele Ottaviano, pas një sherri për shkak të xhelozisë i ka marrë jetën 27 vjeçares Ivana Intilla.

Familja jetonte prej disa vitesh në Cattolica, në një pallat në rrugën Cabral, ku edhe është kryer krimi.

Ata që kanë lajmëruar policinë kanë qenë fqinjët e viktimave, të shqetësuar nga ulërimat që vinin nga banesa.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: