Kalo te lënda

Podujeva shumë shpejt me ndriqim solar (foto)

fotoNë komunën e Podujevës, po vazhdon faza e dytë e punimeve për vendosjen e pllakave për ndriqimin solar.

Një projekt i tillë, ka nisur ditë më parë, dhe shumë shpejt pritet edhe të përfundojë.

 

Me këtë rast, banorët e Podujevës, do ta kenë mundësinë që ta shohin më “bukur” qytetin e tyre.


Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: