Kalo te lënda

Modelja që po çmend meshkujt (Foto +18)

fotoYara është një tjetër modele e njohur botërore të cilën patjetër se duhet që ta njihni për së “afërmi”.
Yara Khmidan është modelja nga Ukraina e cila po mahnit botën.

Ajo tashmë ka pozuar për kampanja për Forever 21 dhe Revolt, teksa shihet në këtë fotosesion më seksi se kurrë.
Mos e lëshoni rastin pa e… natyrisht pa i parë fotografitë.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: