Minaj, tash në plan të parë vë gjoksin (Video

minaj-tash-n-euml-plan-t-euml-par-euml-v-euml-gjoksin-video_hdNicki Minaj krahas këngëve të saja provokuese, është e njohur edhe për pozat dhe skenat provokuese.

Ajo shpeshherë e ka vënë prapanicën në plan të parë, madje i ka kushtuar edhe këngë. Mirëpo, tash ka vendosur që t’u japë përparësi pjesëve tjera të trupit.

Në disa fotografi të reja të publikuara në Instagram, këngëtarja ka vënë në plan të parë gjoksin.

View this post on Instagram

http://youtu.be/nxvm4P0jFKY #NoLoveRemixVideoOnVEVO

A post shared by Barbie (@nickiminaj) on

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: