Kalo te lënda

“Janë vetëm të miat!”

fotoKim Kardashiani zotëron një nga të pasmet më të përfolura në botën e spektaklit dhe nuk është për tu çuditur që bashkëshorti i saj, reperi Kanye West, kërkon të bëjë të qartë se kush i gëzon ato.

33-vjeçarja postoi në Instagram një foto të saj dhe të Westit duke zbritur shkallët dhe të kapur me njëri-tjetrin.

Kimi i ka vënë dorën në shpatull burrit të saj, ndërsa ai i shtrëngon asetet që e kanë bërë të famshme.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: