Kalo te lënda

EKSKLUZIVE: Rrjedhin fotografitë e Rihannës me penis në gojë (+18)

fotoKëngëtarja e famshme, Rihanna është viktima e fundit që është goditur nga vjedhja e fotografive nga hackerët që ka ndodhë ditë më parë.

Bukuroshja nga Barbadosi, është goditur rëndë pasi që fotografitë janë shumë të njëshme. Në njërën prej fotove, Rihana shihet me një penis artificial, tek e mban afër gojës së saj.

Ndërsa, tjetrën shihet gjoksi i Rihannës, dhe presingu në të./Indeksonline/

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: