Kalo te lënda

fotoSë fundi u sulmua nga një sulmues serial i yjeve. Kim Kardashian u frikësua shumë dhe vendosi që tani e tutje të udhëtoj me makina të blinduara dhe truproje të armatosura.

Kur jemi te kjo, edhe një herë u pa se sa e kërkuar është Kim nga njerëzit, duke qenë një nga femrat seksi në botë.

Këtë e dëshmojnë edhe fotografitë e mëposhtme.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: