Kalo te lënda

Amber Rose nuk i pret hakerët, publikon vet foto nudo

amber-rose-nuk-i-pret-haker-euml-t-publikon-vet-foto-nudo_hdManekinia amerikane, Amber Rose, ka vendosur që të bëjë një hap para hakerëve duke publikuar disa prej fotografive nudo të cilat i janë vjedhur.

Emri i Rose është përfshirë në listën e yjeve, fotografitë lakuriqe të të cilave janë publikuar ose janë paralajmëruar se do të publikohen nga hakerët.

30-vjeçarja nuk ua ka ofruar atë kënaqësi hakerëve dhe i ka publikuar vet fotografitë nudo duke thënë se nuk ka frikë e as nuk turpërohet nga to.

“Para se dikush të përpiqet të mi hakojë, vendosa të publikoj vet një fotografi në të cilën do ta shihni si dukem nga prapa”, ka paralajmëruar manekinia.

Mirëpo, porsa e ka publikuar foton, Instagrami e ka bllokuar llogarinë e saj.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: