Kalo te lënda

Vazhdojnë takimet e Bllokut

fotoLiderët e koalicionit LDK-AAK-Nisma dhe VV do të takohen sot në ora 13:00, ku pritet të diskutojnë për seancën e paralajmëruar nga kryesuesja Flora Brovina.

Takimi do të ndodhë në Kuvendin e Kosovës.

Ndryshe, kryesuesja e seancës konstituive, Flora Brovina, dje ka paralajmëruar se vazhdimi i seancës do të jetë të enjten e javës së ardhshme.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: