Kalo te lënda

Një tjetër shqiptare dominon në konkurs bukurie në Kinë

Mis-680x365Një tjetër bukuri shqiptare ka dominuar jashtë kufijve të Shqipërisë.
17 vjeçarja Hygerta Karaj është kurorëzuar më çmimin Shoqëruesja e Dytë

 

në konkursin e bukurisë “Mis World Bikini Model International 2014 në Kinë.

Bukuroshja është banore e qytetit të Durrësit dhe në një intervistë televiziveka folur për planet e saj të ardhshme.

Por, ëndrra e saj e madhe është që të jetë modele në ndonjë kompani modelingu dhe për të përmbushur dëshirën e saj planifikon të largohet drejt Italisë.

 

 

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: