Kalo te lënda

Ja çfarë ka humbur Balotelli (Foto)

fotoKëtë verë Mario Balotelli me vendimin për të kaluar tek Liverpuli nuk u bë vetëm “ish-futbollist” i Milanit, por edhe “ish-i” i Fanny Neguesha.

Modelja dhe sulmuesi italian i dhanë fund lidhjes së tyre në fillim të shtatorit, edhe pse në muajt e nxehtë të verës u shfaqën më afër se kurrë, madje u përfol edhe për nisjen e një “romance serioze”.

Që prej ndarjes modelja belge i është bashkuar “klubit të beqareve” pa humbur kohë duke postuar në rrjetet sociale hiret e saj.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: