Kalo te lënda

Nitaj – Bllokut: Mos u ankoni si “gratë e këqija”

fotoAnalisti dhe njohësi i çështjeve politike, Muharrem Nitaj ka “thumbuar” bllokun, LDK-AAK-Nisma, duke kërkuar nga ta, që ose ta veprojnë si shumicë ose të pranojnë se janë të paaftë.

Më poshtë, keni edhe reagimin e Nitajt:

Është koha e fundit qe ata qe e kane shumicën parlamentare t’i krijojnë institucionet e këtij vendi, ose te heqin dore dhe ta pranojnë publikisht se janë te paafte dhe nuk janë përfaqësues te denje te votave qe kane marre.

U ba boll tuj u anku si “gratë e këqija” se fajin e ka Hashim Thaci. Populli thotë: “ja hunin ja tirqit”.

Pushteti nuk falet por fitohet dhe ju ose silluni dhe veproni si shumice, ose 700 copash u bafshi!

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: