Kalo te lënda

Lata i lumtur me Qeverinë Thaçi për investimet në Llap

fotoDeputeti i PDK-së, Latif Gashi-Lata, përmes një postimi në Facebook, ka njoftuar se sot ka filluar puna në rrugën drejt kullës së heroit kombëtar “Dema Ahmeti”.

Duke ju uruar fillimin e punimeve në rrugën : “Pollatë-Reçicë-Dema Ahmet” rreth 8 km! Falënderoj te gjithë ata qytetarë që me votën e tyre ma mundësuan ta iniciojë dhe ta realizoj këtë projekt të rëndësisë së madhe ekonomike dhe historike për vendin tonë! Investimet i bën Qeveria e Republikës së Kosovës!, ka shkruar Gashi në fund. /Indeksonline/

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: