Behgjet Pacolli: Ne nuk kemi faje dhe nuk jemi të shantazhueshëm

foto7397V8BEPresidenti i AKR’së, Behgjet Pacolli, në Konventën e AKR’së ku pritet të nominohet zyrtarisht kandidat i kësaj partie për Kryeministër, ka thënë se AKR është partia me projektin më të mirë.
“Ne nuk jemi të shantazhueshëm, ne nuk kemi bërë faje, nuk jemi njerëz të skandaleve… Ne e respektojmë ligjin, ne jemi profesionistë. Ne investojmë shpirtin, zemrën tonë, në cdo punë”, ka thënë ai.

Ndërkaq, kryetari i Komunës së Mitrovicës, Agim Bahtiri, në Konventën e AKR’së, ka thënë se partia e tij do të dalë e para në zgjedhjet e 8 qershorit.

“Disa analistë të çmendur mendojnë se AKR’ja do të jetë e tretë. Jo more jo, AKR’ja do të jetë partia e parë”, ka thënë Bahtiri.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: