Kalo te lënda

Nga Norvegjia në Vushtrri 15 familje të prekura nga vërshimet ndihmohen me nga 200 euro

Pjesëtari i Policisë së Kosovës, Riza Murati përmes një postimi në Facebook, ka bërë të ditur se kanë ndërmarrë një aksion vullnetar në bashkëpunim me kryqin e kuq në Vushtrri, për tu dalë në ndihmë familjeve më me nevojë, të prekura nga vërshimet e fundit në qytetin e Vushtrrisë.

“Për 15 familje  janë ndarë nga 200 euro. Faleminderit vëllezërve dhe motrave në Norvegji për mjetet e grumbulluara, Zoti ju bekoftë”, ka shkruar Murati

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: