Kalo te lënda

Info per kosovaret ne Norvegji

Info per kosovaret ne Norvegji,nga ambasadori i Kosoves ne Norvegji,Uliks Emra

NJOFTIM​ NGA MPJ

I lusim të gjithë qytetarët e Kosovës të cilëve iu ka skaduar afati i pasaportës apo i vizës së qëndrimit në Mbretêrinë e Norvegjisë dhe të cilët nuk kanë pasur/nuk kanë mundësi të kthehen në Kosovë për shkak të masave kufizuese në transport rreth Covid-19, ta informojnë Ambasadën e RKS brenda 48 orëve (deri më 19 mars në mesditë), duke e dërguar një email në adresën embassy.norway@rks-gov.net ku duhet të përfshihet edhe kopja e pasaportës si dhe e vizës suaj.

Me respekt

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: