Kalo te lënda

Venom Seferi nga Norvegjia ne bashkpunim me kengetarin e madh kosovar(video)

Venom Seferi edhe pse i lindur dhe i rritur ne Norvegji,keto ditë filloi karieren muzikore ne Kosovë.Projekti i parë muzikor vjen ne bashkpunim me Hekuran Krasniqin.
Hekuran Krasniqi tashmë i ka mësuar adhuruesit e muzikës së tij që të iu sjell këngë shumë cilësore
Pas super bashkëpunimeve me grupin “Fisnikët” këngëtari nga Prizreni këto ka realizuar edhe videoklipin e ri me Veronin.
Kënga quhet “Pranoje”. Kur jemi tek kënga, tekstin e kësaj këngë e kanë shkruajtur.. Hekuran Krasniqi, Venom Seferi dhe Gezim Hyseni, ndërkohë me kitare në këtë këngë marrin pjesë Astrit Stafa dhe Agron Peni, ndërsa kënga është realizuar në studion By Heki.
Kur jem te Venomi ju njoftojme se ai ka pasur disa paraqitje edhe ne filmat e regjisorit te madh kosovar Halil Budakova dhe ne disa seriale norvegjeze.

Kosovalb.com si gjithmon ju sjell cdo aktivitet te shqiptarëve ne vendbanim ne Norvegji
Ne vazhdim mund te shikoni video klipin e kenges”Pranoje”:Video klip eshte pelqye shumë./SH.R/Kosovalb.com

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: