Kalo te lënda

Shi dhe breshër në Kaçanik (Video)

fotoMot i ndryshueshëm dhe me reshje të shiut po vazhdon të mbretërojë në tërë Kosovën, ku edhe sot ka pasur reshje të tilla në disa komuna.

Në Kaçanik sot pasdite, para pak minutave, ka pasur reshje të shiut i përcjellë edhe me breshër.

Një video që ka dërguar një lexues i lajmi.net, vërehet një sasi e madhe e rënies së shiut dhe breshrit. /lajmi.net

https://

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: