Kalo te lënda

E pabesueshme: Irina e tradhëtonte Ronaldon me Sep Blatterin!

uten navnVazhdojnë të dalin në skenë skandale të radhës me FIFA-n dhe ish presidentin e saj, Sep Blatter. Lajmi i fundit që po qarkullon në media është ai se Sep Blatter ishte në lidhje me Irina Shayk.

Lidhja e tyre ekzistonte në kohën kur Irina ishte në krahët e Cristiano Ronaldos. Blatter thuhet se e tradhëtonte gruan e tij, Linda Barras me bukuroshen ruse të cilën e takonte shumë rrallë në një hotel superluksoz në SHBA.

Historija e lidhjes së tyre dyshohet se ekzistonte që dy vite dhe se për këtë Ronaldo kurrë nuk kishte dyshuar në të sepse nuk mund të besonte që një “plakush” si Blatter mund të kapte një bukuroshe si Irina.

-0900-0- 56767 7897878978 iri-3392-1433490903

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: