Kalo te lënda

protesta1-620x320Qytetarët dhe aktivistët e “Protestojë” konsiderojnë se nuk do të pranohet asnjë qeveri kalimtare me kriminelët në të.

“5 Maj është dita kur kolegët tanë u rrahën dhe nga këti i themi qeverisë se për herë të dytë nuk do të jetë në gjendje për të bërë më këtë, nuk do ta lejojmë ta bëjë këtë”, thanë nga lëvizja./TetovaSot/

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: