Kalo te lënda

Kusari-Lila: Krenare për shqiptarët

mimoza_newsdetail-700x350Kryetarja e Gjakovës, Mimoza Kusari-Lila, ka komentuar paraqitjen e katër klerikëve fetarë shqiptarë sot në Paris.
Në një postim në Facebook, ajo shkruan se “është krenare me shqiptarët”.

“Krenare për Shqiptarët! Për të kaluaren, të tashmen dhe të ardhmen me vlera të pranuara fetare, thesar i çmuar Kombëtar! Përgëzime Kryeministrit Edi Rama për idenë dhe prezantim unik të Shqipërisë dhe Shqiptarëve para Botës mbarë”, shkruan ajo në Facebook.

mimii

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: