Kalo te lënda

Vrasje në tentativë në Prishtinë

fotoSi rezultat i intervenimit te shpejtë të njësiteve policore raportohet se janë arrestuar tre të dyshuar meshkuj K/Shqiptar, dy punëtor të sigurimit në një kafiteri dhe një i dyshuar tjetër, të cilët pas një mosmarrëveshje janë rrahur mes veti. Si pasoj e rrahjes njëri prej tyre ka pësuar lëndime të rënda trupore dhe ka pranuar tretmani mjekësor në QKUK-së, njofton Policia e Kosovës.

Tre të dyshuarit janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit njëri nga të dyshuarit është dërguar në mbajtje ndërsa dy të tjerët janë liruar në procedurë të rregullt.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: